Statulėlė „Skruzdėlytė“

19,00 

Išparduota

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Skruzdėlytės namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šios jūsų namams atneš jaukaus priminimo: iš mažų dalykų gimsta svarbūs ir dideli. Ar teko...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Skruzdėlytės namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šios jūsų namams atneš jaukaus priminimo: iš mažų dalykų gimsta svarbūs ir dideli. Ar teko kada stebėti skruzdėlyną? Kokios jos darbščios, organizuotos ir vieningos! Kaip rūpinasi viena kita ir gina namus. Norite sau ar artimam žmogui palinkėti tvirtos šeimos, sėkmės karjeroje bei vieningų santykių giminėje? Arba vieningo ir darbštaus kolektyvo? Dovanokite skruzdėlytę!

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite skruzdėlytę matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jos džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Papildoma informacija:

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Išparduota

Išmatavimai

23 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Statulėlė „Skruzdėlytė“”

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!