Stiklinės vazelės „Mėgintuvėliai“

Simbolinės dovanos

17,00 

Yra sandėlyje

Minimalistinio dizaino originalių vazelių trio, sukurtas pabrėžti natūralų augalo grožį. Ši interjero detalė įkvėps kūrybai: medinį rėmelį galima dažyti pagal nuotaiką ar derinant prie interjero, o renkantis skirtingus augalus, kurti...Skaityti plačiau

Minimalistinio dizaino originalių vazelių trio, sukurtas pabrėžti natūralų augalo grožį. Ši interjero detalė įkvėps kūrybai: medinį rėmelį galima dažyti pagal nuotaiką ar derinant prie interjero, o renkantis skirtingus augalus, kurti atitinkamą namų atmosferą. Ši vazele taip pat puikiai pasitarnaus dauginti Jūsų mėgstamus augalus ar sukuriant kompoziciją iš džiovintų augalų.

 

Tokia dovana pradžiugintų originalių detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją, suteiktų namams ar ofisui gyvumo ir gaivos.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus minimalistinis akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Šiose vazelėse elegantiškai atrodys po vieną sumerkti žydinčių gėlių žiedai, šakelės, gyvos, džiovintos ar konservuotos gėlės, originalių formų lapai. O gal jūsų hobis kambariniai augalai? Merkite jų lapus į šias vazeles, stebėkite kaip jie leidžia šaknis. Štai, gimsta naują namų istorija! Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Turime

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Stiklinės vazelės „Mėgintuvėliai“”

Success message!
Warning message!
Error message!