Apie Story by Nature

Užsukote ieškodami unikalios dovanos mylimam žmogui? Arba interjero detalės namų jaukumui? O gal pagaliau nusprendėte palepinti save? Tiesiog šiaip, be ypatingos progos. Net jei apsilankėte atsitiktinai, ir pasilikote tik „akių paganyti“, labai džiaugiuosi, kad susitikom čia. Vietoje, kurioje, tikiu, atrasite įkvepiančių dovanų sau, namams, draugams. Kurios sukels prisiminimus, kurs tradicijas ir kvies čia sugrįžti vėl ir vėl.

Dovanoti šiais laikais nėra lengva. Rodos sunku nustebinti, atrasti kažką tokio originalaus, kad su meile rinkta dovana netaptų dar vienu nereikalingu, dulkančiu daiktu. Net ir sau pačiam išsirinkti nelengva, dažnai kirba: ar derės interjere? Ką čia slėpti – ir man taip nutikdavo. Dėl to ir gimė Story by Nature. Parduotuvė, kur gamtos įkvėptos, išskirtinės kokybės, kruopščiai atrinktos detalės stilingai persipina tarpusavyje ir suteikia galimybę rinktis dovanas ir namus puošti ne tik derinant spalvas ir faktūras, bet ir pagal sezoną, kaskart suteikiant jiems vis kitos nuotaikos ir atmosferos, kuriant vis naujas įkvepiančias istorijas.

Dekoracijos namams, interjero akcentai, namų tekstilė, unikalios detalės, viskas namams ir jaukiai kasdienybei, sudėliota stilingomis kolekcijomis bei suderinta iki smulkmenų. Ir viskas vienoje vietoje čia, Story by Nature.

Tegul kiekviena jūsų diena bus maža šventė, kurioje nėra vietos rutinai, o jaukios detalės kasdien džiugina akis ir širdis. Sveiki atvykę į Story by Nature!

Kaip gimė ir kuo išskirtinė ši internetinė parduotuvė?

Aš, kaip ir jūs, gyvenime turiu daug rolių: dukra, sesė, mama, draugė. Tačiau čia tikiuosi įgyvendinti seną svajonę atsiskleisti kaip kūrėja. Ne tik šios parduotuvės įkūrėja, bet ir namų interjero bei dovanų dizainerė. Klientai mane žino kaip išskirtinių, rankų darbo vainikų kūrėją. Dar pamenu  pirmąjį sukurtą vainiką, po kurio nebegalėjau sustoti, o dabar jau sunkiai suskaičiuočiau, kiek jų rado naujus namus visame pasaulyje.

Kiekvienas metų laikas man yra maža atradimų kelionė, kur besikeičianti gamta – neišsenkantis įkvėpimo šaltinis. Gamtos unikalumas – jos metų laikų kaita, besikeičiančios spalvos, formos, tekstūros. Rodos vis tokia pati, bet kaskart vis kitokia. Kviečiu ir jus prisijungti į šią kelionę, drauge atrasti gamtos tobulumą, neskubant pasidžiaugti akimirkos grožiu, išmokti derinti detales bei ugdyti sąmoningą vartojimą, kuriant tvarius, jaukius namus, su sava istorija ir tradicijomis.

kokybė

Išieškotos, vienetinės rankų darbo interjero detalės namams, pagamintos su išskirtiniu dėmesiu detalėms ir kruopštumu. Lengvai derinamos ir prižiūrimos.

sezoniškumas

Namų dekoracijos, atrinktos ir suderintos atsižvelgiant į gamtos sezoniškumą, besikeičiančias spalvas, formas ir tekstūras. Kiekviena detalė – tai kaskart nauja gamtos istorija.

kūrybiškumas

Kurkite naujas savo namų istorijas dekoro detalėmis. Burkite šeimą ir artimuosius kūrybiškoms veikloms iš „pasidaryk pats“ skyrelio. Nustebinkite svečius netikėtomis interjero detalėmis ant šventinio stalo.

tvarumas

Story by Nature namų dekoro prekės darniai persipina tarpusavyje. Kolekcijos čia ne keičiamos naujomis, o kaskart papildomos derančiomis detalėmis. Mėgaukitės tradicijų kūrimu, o ne vartojiškumu!

Apie mane rašo

Pristigote idėjų ar laiko pasirūpinti dovana? Susiskambinam!

Tik vienas pokalbis iki tobulos dovanos pasirinkimo! Užsiregistravę nemokamai konsultacijai sulauksite mano skambučio per 24 valandas.

Success message!
Warning message!
Error message!