Statulėlė „Juodas vabalas“ ant stovo

Ribotas kiekis
Simbolinės dovanos

17,00 

Yra sandėlyje

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šie jūsų namams atneš jaukaus priminimo: kokie svarbūs yra maži dalykai. Ar teko kada stebėti...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Vabalas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Šie jūsų namams atneš jaukaus priminimo: kokie svarbūs yra maži dalykai. Ar teko kada stebėti vabaliukus? Kokie jie skirtingi ir ypatingi savo formomis ir spalvom? Kokie jie darbštūs, atkaklūs ir siekiantys savo tikslo? Norite to palinkėti sau ar artimam žmogui sėkmės darbuose, karjeroje, ištvermės ir lengviau pasiekiamų tikslų? Dovanokite vabalą!

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite vabaliuką matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jie džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Papildoma informacija:

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Turime

Išmatavimai

17cm *9*7

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Statulėlė „Juodas vabalas“ ant stovo”

Success message!
Warning message!
Error message!