Statulėlė „Žiogas“

19,00 

Išparduota

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Žiogas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Senovės Graikijoje jis buvo kilmingo statuso, nemirtingumo simbolis. O Amerikos indėnų gentys tikėjo, kad žiogas...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam vabalų pasauliui! Žiogas namuose gali kartais sukelti tikrą paniką, tačiau ne šįkart! Senovės Graikijoje jis buvo kilmingo statuso, nemirtingumo simbolis. O Amerikos indėnų gentys tikėjo, kad žiogas atneša visai bendruomenei gerą žinią. Žiogas sėkmės, klestėjimo, stiprybės, gausos, laisvės, nepriklausomybės simbolis. Todėl jei norite sau ar artimam žmogui to palinkėti, ieškote prasmingos verslo dovanos, dovanokite žiogą!

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite žiogą matomoje vietoje: lentynoje, ant komodos, palangės, kavos staliuko. Stebėkite kaip jis džiugina namiškius ir svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Papildoma informacija:

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelias, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

Išparduota

Išmatavimai

22 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Statulėlė „Žiogas“”

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!