Paveikslai / Printai

Paveikslai namams suteikia nuotaikos, o interjerui charakterio. Šiais laikais jų įvairovė tenkina net įnoringiausio pirkėjo poreikius: printai ant drobės, unikalūs tapyti autoriniai paveikslai, paveikslų reprodukcijos – tiek klasikiniai meno kūriniai, tiek modernios išraiškos formos. Visi jie, atranda savo stiliaus interjerą ir gali neatpažįstamai pakeisti namų veidą. Todėl svarbiausias kriterijus renkantis sienų dekorą – įsiklausyti savo vidinio balso, pajusti, ar ši interjero detalė jūsų neerzins, ir žinoma: ar derės prie sukurto ar dar tik kuriamo namų stiliaus ir nuotaikos.

Drąsiai ieškokite paveikslams ir printams netikėtų vietų savo namuose: paveikslai vonios kambariui ar virtuvei suteiks žaismingumo ir originalumo. Tam puikiai tiks paveikslai su augalų, natiurmorto arba peizažo motyvu. Arba atvirkščiai: modernaus stiliaus paveikslai. Na, o vaikų kambary tegyvuoja kūryba ir visos priemonės jai atsiskleisti! Printai vaikams, paveiksliukai spalvinimui, žaismingi rėmeliai ar paties vaiko tapyti paveikslai ne tik tik puoš sienas, bet motyvuos ir įkvėps.


Pristigote idėjų ar laiko pasirūpinti dovana? Susiskambinam!

Tik vienas pokalbis iki tobulos dovanos pasirinkimo! Užsiregistravę nemokamai konsultacijai sulauksite mano skambučio per 24 valandas.

Success message!
Warning message!
Error message!