Paveikslas “Eukalipto vaisiai”

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

40,00 

Yra sandėlyje

Šis šiuolaikinis paveikslas su džiovinto eukalipto vaisių šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai...Skaityti plačiau

Šis šiuolaikinis paveikslas su džiovinto eukalipto vaisių šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus.

Kontrastingas pilkas medinis rėmas išryškina džiovintos eukalipto šakelės žavesį. Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda.

Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės,  netikėtumo ar trūkstamo akcento bet kokiam interjerui.

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Ji puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Eukaliptas simbolizuoja sveikatą, stiprų ryšį su gamta, todėl tai puiki dovanos idėja sveikos gyvensenos propaguotojas, gamtos mylėtojams, originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise.

Turime

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Eukalipto vaisiai””

Spalva

Ruda, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!