Paveikslas su hebe

Rankų darbo

60,00 

Yra sandėlyje

Šis unikalus paveikslas su džiovinta hebe gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek...Skaityti plačiau

Šis unikalus paveikslas su džiovinta hebe gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus. Gražus kontrastingas pilkas medinis rėmas išryškina žalios džiovintos hebe buxifolia šakos unikalumą.

Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda. Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės bet kokiam interjerui.

Pritaikymas: Hebe pavadinimas kilęs iš graikų mitologijos, tai buvo Heros ir Dzeuso dukros vardas. Daili mergelė buvo Olimpo kalno dievų ir deivių taurininkė, žavėjo savo grožiu bei vaišino visus saldžiu nektaru ir ambrozija. Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, biuro, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Puiki dovanos idėja jūsų šeimoms, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Turime

Išmatavimai

52*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas su hebe”

Spalva

Žalia, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!