Paveikslas “Protėjos”

Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

40,00 

Išparduota

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios įrėmintos protėjų šakelės, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ,trūkstamo žavingo akcento ar net egzotikos. Originali ir natūrali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere,...Skaityti plačiau

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Šios įrėmintos protėjų šakelės, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ,trūkstamo žavingo akcento ar net egzotikos. Originali ir natūrali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere, nereikalaujanti priežiūros, lengvai pakabinama. Šis paveikslas su įrėmintomis protėjomis neabejotinai  atkreips svečių ir namiškių dėmesį bei vėl užmins amžiną mįslę apie gamtos turtų magiją. 

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Ji puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Manoma, kad protėjos yra vienos seniausių augalų, todėl pirmiausia ascocijuojasi su ilgamžiškumu, jėga, atsparumu ir drąsą  priimti realybę tokią, kokia ji yra. Tai puiki dovanos idėja originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise. 

 

Išparduota

Išmatavimai

46*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Protėjos””

Spalva

Raudona, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!