Paveikslas “Baltas papartis”

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

70,00 

Yra sandėlyje

Šis unikalus paveikslas su džiovintu paparčiu gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek...Skaityti plačiau

Šis unikalus paveikslas su džiovintu paparčiu gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus. Kontrastingas juodas medinis rėmas išryškina balto paparčio šakelės žavesį. Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda. Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės bet kokiam interjerui.

Pritaikymas: Paparčius tikrai galima laikyti tradiciniais lietuviškais augalais. Jie simbolizuoja nuoširdumą kitų atžvilgiu. Tikima, kad tai magijos, susižavėjimo, pasitikėjimo, svajonės arba slapto meilės ryšio ženklas. Jei kam nors norite palinkėti vilties, pasitikėjimo, turto, laimės ar pastogės, dovanokite papartį! Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, biuro, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Puiki dovanos idėja jūsų šeimoms, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga

Turime

Išmatavimai

63*43 cm

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Baltas papartis””

Spalva

Balta, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!