Paveikslas “Eukaliptas”

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

40,00 

Yra sandėlyje

Šis modernus paveikslas su  stabilizuoto eukalipto šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis...Skaityti plačiau

Šis modernus paveikslas su  stabilizuoto eukalipto šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus. Kontrastingas pilkas medinis rėmas išryškina žalio eukalipto šakelės žavesį. Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda.

Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės,  netikėtumo ar trūkstamo akcento bet kokiam interjerui.

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Eukaliptas simbolizuoja sveikatą, stiprų ryšį su gamta, todėl tai puiki dovanos idėja sveikos gyvensenos propaguotojas, gamtos mylėtojams, originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise.

  

 

Turime

Išmatavimai

52*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Eukaliptas””

Spalva

Smėlinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!