Paveikslas “Entados ankštis”

Užsakoma prekė
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

40,00 

Išparduota
Galima užsakyti (2 sav. laikotarpyje)

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Ši egzotinio augalo, didžiosios entados įrėminta ankštis, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ar trūkstamo akcento. Originali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere, nereikalaujanti...Skaityti plačiau

Sukurta gamtos, išsaugota žmogaus. Ši egzotinio augalo, didžiosios entados įrėminta ankštis, suteiks jūsų namų ar ofiso interjerui netikėtumo ar trūkstamo akcento. Originali dekoro detalė, deranti bet kokio stiliaus interjere, nereikalaujanti priežiūros, tačiau atkreipianti svečių ir namiškių dėmesį ir užmenanti mįslę apie savo kilmę. 

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Puiki dovanos idėja originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga. Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Istorija: Entada gigas, augalas žinomas kaip beždžionės kopėčios, jūros pupelės arba jūros širdys, yra žydinčių lianų rūšis, priklausanti žirnių šeimai, kilusi iš Centrinės Amerikos, Karibų jūros, Šiaurės Pietų Amerikos ir Afrikos. Jis išsiskiria tuo, kad turi didžiausias šeimoje sėklų ankštis, kurių skersmuo yra 12 cm, o ilgis – 2 m. Ankštyse yra nuo dešimties iki penkiolikos sėklų, kurių kiekvienos skersmuo yra 6 cm, o storis – 2 cm. Sėklose yra tuščiavidurė ertmė, kuri suteikia joms plūdrumo. Po lietaus nuplautos į upes, o paskui į vandenyną, Entada gigas ankštys nukeliauja didelius atstumus vandenyno srovėmis. Sėklų plūdrumas ir gyvybingumas išlieka mažiausiai dvejus metus.

 

 

Galima užsakyti (2 sav. laikotarpyje)

Išmatavimai

52*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Entados ankštis””

Success message!
Warning message!
Error message!