Paveikslas “Alyvmedžio šakelė”

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

38,00 

Yra sandėlyje

Šis unikalus paveikslas su stabilizuoto alymedžio šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis...Skaityti plačiau

Šis unikalus paveikslas su stabilizuoto alymedžio šakele gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus. Kontrastingas šviesus medinis rėmas ir ryškus fonas išryškina alyvmedžio šakelės žavesį. Džiovinimo procese išlaikytas augalo lankstumas ir visiškai natūrali išvaizda.

Elegantiškas ir subtilus paveikslas su alyvmedžio šakele, tobulai atskleidžiantis augalo grožį, suteiks gyvybės bet kokiam interjerui. Neabejotinai  atkreips svečių ir namiškių dėmesį bei vėl užmins amžiną mįslę apie gamtos turtų magiją.

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Ji puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Alyvmedis simbolizuoja taiką, išmintį, vaisingumą, klestėjimą, sveikatą, sėkmę, pergalę, stabilumą ir ramybę. Tai amžinas žmogaus ir žemės ryšio simbolis, todėl tai puiki dovanos idėja originalių detalių medžiotojams, interjero su charakteriu kūrėjams, draugams, kolegoms, bei įkurtuvių proga.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise. 

 

Turime

Išmatavimai

52*25

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Alyvmedžio šakelė””

Spalva

Tamsiai vyšninė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!