Paveikslas “Egzotinis vaisius”

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

26,00 

Išparduota

Šis šiuolaikinis paveikslas su džiovintu egzotiniu vaisiumi gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis...Skaityti plačiau

Šis šiuolaikinis paveikslas su džiovintu egzotiniu vaisiumi gali tapti ne tik pagrindiniu interjero akcentu, bet ir leis savyje atrasti dekoratoriaus talentą. Nustebinkite namiškius ar kolegas stilinga detale, kuri puikiai žiūrėsis tiek viena, tiek komplektuojant 2 ar 3 paveikslus.

Elegantiškas ir subtilus paveikslas, tobulai atskleidžiantis vaisiaus grožį, suteiks gyvybės,  netikėtumo ar trūkstamo akcento bet kokiam interjerui.

Pritaikymas: Minimalistinio stiliaus sienų dekoracija suteiks užbaigtumo, svetainės, miegamojo, virtuvės, biuro, viešbučio, baro ar bet kokios kitos patalpos, interjerui. Ji puikiai tinka tiek moderniam, minimalistiniam, tiek tradiciniam stiliui.

Atraskite netikėtus derinius, šį išskirtinį paveikslą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Įsigykite paveikslą su įrėmintais augalais ir vaisiais, ir kasdiens grožėkitės natūralios gamtos kūriniu namuose ar ofise.

Išparduota

Išmatavimai

20×20 cm.

Papildoma informacija

Su rūpesčiu ir meile pagaminta Lietuvoje. Kiekvienas paveikslas yra unikalus, gali būti identiški, bet nei vieno lygiai tokio pačio.

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų monitorių gamintojų, spalvos gali šiek tiek skirtis nuo gaminio paveikslėlio.

Kaip prižiūrėti

Norėdami paveikslu džiaugtis ilgiau, kabinkite toliau nuo tiesioginių saulės spindulių ir drėgnų vietų.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Egzotinis vaisius””

Spalva

Ruda, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!