Printas “Rytinė aguona”

Ribotas kiekis

18,00 

Yra sandėlyje

Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Tegul sienos pražysta vaikystės vainikais, pirmos meilės dovanotais žiedais, arba močiutės darželio gėlėmis. Šios iliustracijos atgaivins...Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurių kiekvienas įkvėps jaukiai namų istorijai. Tegul sienos pražysta vaikystės vainikais, pirmos meilės dovanotais žiedais, arba močiutės darželio gėlėmis. Šios iliustracijos atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų istorijomis. Galbūt būtent jos vaikų atsiminimuose išliks kaip pirmosios gamtos pažinimo ir meilės jai pamokos?

Pritaikymas: Paveikslai su aguonų motyvais, kaip ir gyvos gėlės suteiks užbaigtumo bet kokiam interjerui, nuo asmeninės namų erdvės, iki ofiso patalpų. Gamtos motyvai atpalaiduoja, kelia jaukius prisiminimus, nuteikia pozityviai. Belieka išsirinkti labiausiai patinkantį pagal spalvinę gamą ar piešinio stilių. 

Puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio progomis, mokytojo dienos proga, ar tiesiog be progos. Tokią dovaną tikrai įvertins moterys ir ypač mamos. Norite kad visada prisimintų, kad apie jas galvojate ir kaip stipriai jas mylite? Dovanokite paveikslą su gėlėmis!

Papildoma informacija: Parduodami be rėmelių, tik su paspartu,  tačiau pas jus atkeliaus saugiai supakuoti.

 

Turime

Išmatavimai

A4 (21×29,7 cm.)

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Printas “Rytinė aguona””

Success message!
Warning message!
Error message!