Paveikslas “Vabalas”

Simbolinės dovanos

15,00 

Yra sandėlyje

Atverkite duris paslaptingam bičių pasauliui! Bičių simbolis, žinoma atitinka jų gyvenimo būdą. Jei norite pabrėžti kažkieno darbštumą, tvirtą ryšį su šeima, bendruomeniškumą, gebėjimą suburti ir organizuoti. Tai gali būti puiki...Skaityti plačiau

Atverkite duris paslaptingam bičių pasauliui! Bičių simbolis, žinoma atitinka jų gyvenimo būdą. Jei norite pabrėžti kažkieno darbštumą, tvirtą ryšį su šeima, bendruomeniškumą, gebėjimą suburti ir organizuoti. Tai gali būti puiki dovana seneliams, tėvams, mokytojams, bosui, na ir kas be ko: bitininkams, medaus gerbėjams, ir visiems prijaučiantiems šiam nuostabiam vabzdžiui.

Pritaikymas: Žaismingas paveikslas lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite bitutę matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas.

Puikiai atrodys kaip savarankiškas dekoro elementas, derinant po kelis, arba kombinuojant su kitais Story by Nature aksesuarais. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas!

 

 

Bičių simbolis, žinoma atitinka jų gyvenimo būdą. Jei norite pabrėžti kažkieno darbštumą, tvirtą ryšį su šeima, bendruomeniškumą, gebėjimą suburti ir organizuoti. Tai gali būti puiki dovana seneliams, tėvams, mokytojams, bosui, na ir kas be ko: bitininkams, medaus gerbėjams, ir visiems prijaučiantiems šiam nuostabiam vabzdžiui

Turime

Išmatavimai

17*17 cm.

Papildoma informacija

Parduodamas su rėmeliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Paveikslas “Vabalas””

Spalva

Geltona, Ruda, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!