Printas “Rudoji voveraitė”

Ribotas kiekis

19,00 

Yra sandėlyje

Suteikite miško dvelksmo savo namams, atverdami duris į paslaptingą grybų pasaulį! Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurie įkvėps jaukiai namų istorijai ar tiesiog taps stilingu interjero akcentu....Skaityti plačiau

Suteikite miško dvelksmo savo namams, atverdami duris į paslaptingą grybų pasaulį! Atraskite „Story by Nature“ printus su gamtos motyvais, kurie įkvėps jaukiai namų istorijai ar tiesiog taps stilingu interjero akcentu. Pavyzdžiui kaip šis, su grybu: galbūt jis primins lėtus pasivaikščiojimus miške arba taps vaikams gamtos pažinimo pamoka?

Pritaikymas: Žaismingas printas lengvai ras namuose savo jaukų kampą ir tiks bet kokio stiliaus interjere. Įkurdinkite matomoje vietoje ir stebėkite kaip jis džiugina namiškius bei svečius, ypač sužavėti liks vaikai! Tinka kaip verslo dovana, arba tiesiog įspūdingas namų akcentas. 

Papildoma informacija: Paveikslai su gamtos motyvais suteiks užbaigtumo bet kokiam interjerui, nuo asmeninės namų erdvės, iki ofiso patalpų. Jie ypač mėgstami skandinaviško stiliaus interjeruose. Gamtos vaizdai, detalės atpalaiduoja, kelia jaukius prisiminimus, nuteikia pozityviai. Todėl tai puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio progomis, ar tiesiog be progos. Belieka išsirinkti labiausiai patinkantį pagal spalvinę gamą, piešinio stilių ar pagal patikusią simbolinę reikšmę!

 

Turime

Išmatavimai

A4 (21*29,7 cm.)

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Printas “Rudoji voveraitė””

Spalva

Smėlinė, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!