Akcija!

Rinkitės derinį “Kontrastai”

%
Top!

Original price was: 111,00 €.Current price is: 94,35 €.

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei savo namų dekoro derinimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Šie dekoro elementai suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, ar patikusias prekes ir lengvai pripildysite namus jaukia atmosfera ir laukimu. 

Keraminis gėlių vazonas “Bangos”

Gamtos raštų įkvėptas vazonas, dengtas melsva glazūra, buvo sukurtas pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Kriauklės faktūrą primenantis dekoras suteiks originalumo ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, kurdamas jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokiame vazone puikiai jausis mylimi augalai, ypač gerai atrodys sukulentai. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.Original price was: 42,00 €.Current price is: 35,70 €.

Turime

Spalva

Mėlyna

Plačiau apie prekę

Keraminis vazonas - vaza "Gėlės"

Gamtos faktūrų įkvėptas vazonas, dengtas žalsva glazūra, buvo sukurtas pabrėžti natūralų jūsų augalų grožį. Šis dekoro elementas suteiks prabangos ir užbaigtumo namų ar ofiso interjerui, kurdamas jaukią ir harmoningą atmosferą. Tokia dovana pradžiugins originalų detalių medžiotoją, gėlių mylėtoją, estetikos gerbėją.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros namų interjero detalė, originalus akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą, kad ir kur jį įtaisytumėte: ant stalo, palangės ar komodos. Tokiame vazone puikiai jausis mylimi augalai. Patrauklus ir vienas, tačiau įspūdingiausią rezultatą sukursite derinandami kelis.Original price was: 69,00 €.Current price is: 58,65 €.

Turime

Spalva

Žalsva

Plačiau apie prekę
Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rinkitės derinį “Kontrastai””

Spalva

Mėlyna, Žalia

Keraminis gėlių vazonas “Bangos”

Spalva

Mėlyna

Keraminis vazonas - vaza "Gėlės"

Spalva

Žalsva

Success message!
Warning message!
Error message!