Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Gėlių žiedai“

Rankų darbo

18,00 

Yra sandėlyje

Suteikite gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali pražysti sodai? Klasikinius olandų gėlių paveikslus primenantis pagalvėlės užvalkalas gausus žiedais įvairiausiu...Skaityti plačiau

Suteikite gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali pražysti sodai? Klasikinius olandų gėlių paveikslus primenantis pagalvėlės užvalkalas gausus žiedais įvairiausiu gėlių – rožių, lelijų, gvazdikų. Toks akcentas bemat ras vietos klasikiniame, arba suteiks netikėtumo modernaus stiliaus interjere.

Tos gėlėtas aksesuaras, be abejo, nudžiugins bet kurią moterį, romantiško stiliaus gerbėją, praktiškų dovanų propaguotoją. Nes šios gėlės nenuvys niekada!

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos ir gėlių mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere. Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško, drobę primenančio audinio. Šios dekoro detalės kiekis limituotas.

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Gėlių žiedai“”

Spalva

Marga, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!