Akcija!

Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Sakuros“

%
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 35,00 €.Current price is: 29,00 €.

Yra sandėlyje

Ar tikite, kad jūsų lova ar sofa bet kuriuo metu laiku gali pražysti neįtikėtinais sakurų žiedais ? Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno...Skaityti plačiau

Ar tikite, kad jūsų lova ar sofa bet kuriuo metu laiku gali pražysti neįtikėtinais sakurų žiedais ?

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gamtos pasauliui.

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo, feng shui šalininko ar tvarumo kūrėjo namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Sakuros tai grožio, psichinės ištvermės bei grakštumo simbolis. Jų žiedai skleidžia kilnumą, meilę, jaunystę ir grožį. Žinote kam to palinkėti?  Dovanokite Sakurą! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Išmatavimai

34*45 cm

Papildoma informacija

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Pasiūta derinant tvido, vilnos, lino ar gobeleno audinių atraižas. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Sakuros“”

Spalva

Žalia, Geltona, Ruda, Balta, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!