Atvirukas iš „Gėlių dėžutės kolekcijos“ kolekcijos

1,80 

Yra sandėlyje

Atvirukas iš „Gėlių dėžutės kolekcijos“ kolekcijos Jūsų vidinis botanikas šokinės iš džiaugsmo: nustebinkite jį kolekciniais atvirukais botanine tema! Vintažinio stiliaus atvirukas iš kolekcijos sukurtos pagal dešimties garsių menininkų iš viso...Skaityti plačiau

Atvirukas iš „Gėlių dėžutės kolekcijos“ kolekcijos

Jūsų vidinis botanikas šokinės iš džiaugsmo: nustebinkite jį kolekciniais atvirukais botanine tema! Vintažinio stiliaus atvirukas iš kolekcijos sukurtos pagal dešimties garsių menininkų iš viso pasaulio iliustracijas. Saulėgrąžos, rožės, sukulentai, paparčiai, laukinės gėlės – šioje gausioje atvirukų puokštėje surinkta šimtas botaninių atvirukų. Atspausdinti ant itin kokybiško, specialaus matinio popieriaus, primenantys originalius paveikslus.

Pritaikymas:

Tinkami dovanoti, kolekcijoms, ar kaip sienų dekoracija: rėminkite ir kabinkite valgomajame, vaikų kambary, koridoriuje ar virtuvėje. Ryškūs, išraiškingi, vintažinio stiliaus, jie sukurs namuose ypatingą atmosferą ir suteiks interjerui individualumo.

Papildoma informacija:

Kaina nurodyta vieno atviruko. Norite save nustebinti? Kolekciją sudaro 100 skirtingų atvirukų, kurie bus išsiųsti atsitiktine tvarka. Smalsu: koks bus jūsiškis?

Dydis

Turime

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Atvirukas iš „Gėlių dėžutės kolekcijos“ kolekcijos”

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!