Dovanų rinkinys “Gėlių mylėtojams“

Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

67,70 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Virtuvinė prijuostė „Gėlės“

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant virtuvės prijuostės.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui romantiška virtuvine prijuoste su gėlių raštais. 

Pritaikymas: Tai tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, gėlių mylėtojai, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią prijuostę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

17,00 

Turime

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė pirštinė „Gėlės“

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine pirštine su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę močiutės kieme, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant virtuvinėmis pirštinėmis.

Pritaikymas: Tai tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, gėlių mylėtojai, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią pirštinę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!10,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė puodkėlė „Gėlės"

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine puodkėle su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę močiutės kieme, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. 

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!8,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Degtukai „Pieva“

Dekoratyviniai degtukai įspūdingoje gėlėtoje dėžutėje, po kurių niekada nebesinorės sugrįžti prie plastikinių žiebtuvėlių ar nuobodžių degtukų dėžučių! Jie ne tik įžiebs ugnį, bet ir primins, kiek grožio gali slypėti net mažiausiose detalėse. Galbūt šie degtukai taps kibirkštim ne tik namų židiniui, žvakės liepsnelei, ar magiškam Joninių laužui, bet ir uždegs jūsų širdyse meilę unikalioms detalėms, paskatins grožį atrasti smulkmenose ir džiaugtis mažais kasdieniais dalykais.

Dovanokite juos sau ar brangiam žmogui, kaip įspūdingą priedą prie dovanos, ypač, jei dovanojate žvakę. Jie gali tapti subtilia užuomina, kai linkite ugningų jausmų, jaukiai rusenančio šeimos židinio ar užsidegimo siekiant tikslų.

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis į degtukų dėžutę.4,70 

Turime

Spalva

Smėlinė, Violetinė, Žalia, Geltona

Plačiau apie prekę

Pirkinių krepšys „Gėlės“

Daugkartinis pirkinių krepšys su gėlėmis tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį romantiškais gėlių raštais

Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”.

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant pirkinių maišelio.16,00 

Turime

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Stalo servetėlės „Gėlės“

Net eiliniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė gali tapti neeiliniais! Romantiškais gėlių raštais dekoruotos servetėlės suteiks virtuvei ar valgomajam spalvų ir įkvepiančios nuotaikos. Kam taupyti geras emocijas šventėms, jei serviravimo estetiką galima kurti kasdien? Mėgaukitės šeimos tradicijomis, gimstančiomis mažose detalėse. Atraskite netikėtus derinius, šias servetėles komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais, derindami margus raštus su vienspalviai audiniais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Tiks tiek šventiniam stalo dekorui, tiek norint pasidaryti mažą šventę eilinę dieną. Dovana sesei, sveikos gyvensenos propoguotojai, lauktuvių draugei Italijos gerbėjai, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.12,00 

Neturime

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Nepakankamas kiekis

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė prijuostė „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė pirštinė „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė puodkėlė „Gėlės"

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Degtukai „Pieva“

Spalva

Smėlinė, Violetinė, Žalia, Geltona

Pirkinių krepšys „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Stalo servetėlės „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!