Rinkitės derinį „Gėlės virtuvėje“

Top!
Tik Story by Nature

35,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Virtuvinė prijuostė „Gėlės“

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant virtuvės prijuostės.

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui romantiška virtuvine prijuoste su gėlių raštais. 

Pritaikymas: Tai tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, gėlių mylėtojai, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią prijuostę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

17,00 

Turime

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė puodkėlė „Gėlės"

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine puodkėle su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę močiutės kieme, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. 

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!8,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė pirštinė „Gėlės“

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine pirštine su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę močiutės kieme, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant virtuvinėmis pirštinėmis.

Pritaikymas: Tai tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, gėlių mylėtojai, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią pirštinę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!10,00 

Turime (galime užsakyti)

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Plačiau apie prekę
Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė prijuostė „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė puodkėlė „Gėlės"

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Virtuvinė pirštinė „Gėlės“

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!