Rinkitės derinį „Gurmaniškos daržovės virtuvėje“

Rankų darbo
Top!
Pagaminta Lietuvoje

35,00 

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Virtuvinė prijuostė „Gurmaniškos daržovės“

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine prijuoste su gurmaniškų daržovių raštais. Gal atsiminimais jie sugrąžins į vaikystę, kada virtuvėje garuodavo gardžiausia mamos sriuba? Arba mintyse nuneš kelionių prisiminimais, primindama naujų skonių atradimus ir gurmaniškas patirtis? Ši prijuostė puikiai derės su kitais Story by Nature aksesuarais!

 

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.17,00 

Turime

Spalva

Smėlinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė pirštinė „Gurmaniškos daržovės“

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su su gurmaniškų daržovių raštais. Gal atsiminimais jie sugrąžins į vaikystę, kada virtuvėje garuodavo gardžiausia mamos sriuba? Arba mintyse nuneš kelionių prisiminimais, primindama naujų skonių atradimus ir gurmaniškas patirtis? Ši prijuostė puikiai derės su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

10,00 

Turime

Spalva

Smėlinė, Žalia

Plačiau apie prekę

Virtuvinė puodkėlė „Gurmaniškos daržovės“

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdienis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine puodkėle su gurmaniškų daržovių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie brokoliai atsiminimais sugrąžins į vaikystę, kada virtuvėje garuodavo gardžiausia mamos sriuba? O smidrai ir artišokai primins kelionėse atrastus skonius bei gurmaniškas patirtis? 

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, už skaniausius vaikystės prisiminimus, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią puodkėlę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!8,00 

Turime

Spalva

Smėlinė, Žalia

Plačiau apie prekę
Spalva

Smėlinė, Žalia

Virtuvinė prijuostė „Gurmaniškos daržovės“

Spalva

Smėlinė, Žalia

Virtuvinė pirštinė „Gurmaniškos daržovės“

Spalva

Smėlinė, Žalia

Virtuvinė puodkėlė „Gurmaniškos daržovės“

Spalva

Smėlinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!