Virtuvinė pirštinė „Gėlės“

Užsakoma prekė
Rankų darbo
Top!

10,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine pirštine su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvine pirštine su romantiškais gėlių raštais, kuri ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams. Gal šie žiedai atsiminimais sugrąžins į vaikystę močiutės kieme, arba nepamirštamą kelionę į žieduose paskendusią šalį? Galbūt tai paskatins prisiminti senus receptus arba atrasti įkvėpimo naujiems šedevrams?

Ar teko kada stebėti, kiek gyvybės knibžda pievoje? Pieva tai gamtos ciklo dalis, garsų, kvapų ir spalvų magija. Pažįstate žmogų, kurio siela veržiasi į laisvę, o širdis didelė, kaip bekraštė pieva? Jį tikrai pradžiugintų mažas lopinėlis pievos, kad ir telpantis ant virtuvinėmis pirštinėmis.

Pritaikymas: Tai tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, gėlių mylėtojai, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos.Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą. Atraskite netikėtus derinius, šią pirštinę komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

ilgis 28 cm

Papildoma informacija

Pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinė pirštinė „Gėlės“”

Spalva

Rožinė, Smėlinė, Violetinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!