Botaninis printas „Daržovės ir vaisiai”

39,00 

Išparduota

Atraskite „Story by Nature“ printus su daržovių ir vaisių motyvais, kurių kiekvienas įkvėps skaniai ir spalvingai namų istorijai. Tegul sienos prabyla vaikystės prisiminimais: pas močiute darže rinktų žirnių, tetos šiltnamy...Skaityti plačiau

Atraskite „Story by Nature“ printus su daržovių ir vaisių motyvais, kurių kiekvienas įkvėps skaniai ir spalvingai namų istorijai. Tegul sienos prabyla vaikystės prisiminimais: pas močiute darže rinktų žirnių, tetos šiltnamy augusių kvapnių pomidorų, ar skaniausių pasaulyje daržovių ir vaisių istorijomis. Šios iliustracijos atgaivins sentimentus, arba atvirkščiai – gims naujomis namų tradicijomis. Galbūt būtent jos vaikų atsiminimuose išliks kaip pirmosios gamtos pažinimo ir sveiko gyvenimo būdo pamokos?

Pritaikymas: Paveikslai su daržovių ir vaisių motyvais suteiks užbaigtumo bet kokiam interjerui, ypač virtuvėje ar valgomajame. Paveikslas virtuvėje? Kodėl gi ne! Jų kaip ir daržovių: per daug nebūna! Puiki dovana įkurtuvių, gimtadienio progomis, sau be progos, kai namuose pritrūksta ryškaus akcento.

Išparduota

Išmatavimai

39*50 cm.

Papildoma informacija

Parduodami be rėmelių, tik su paspartu, tačiau pas jus atkeliaus saugiai supakuoti.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Botaninis printas „Daržovės ir vaisiai””

Spalva

Oranžinė, Žalia, Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!