Virtuvinių rankšluosčių komplektas „Dar daugiau daržovių“

Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

13,00 

Yra sandėlyje

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos....Skaityti plačiau

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui spalvotais rankšluostėliais ir daržovių raštais. Gal atsiminimais jie sugrąžins į močiutės daržą, o gal primins vaikams apie daržovių svarbą? Atraskite netikėtus derinius, šį komplektą komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, kuri kepa skaniausius blynus pasaulyje, padėka draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos. Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime

Papildoma informacija

Komplektą sudaro 3 vnt rankšluosčių: vienas margas ir du vienspalviai. Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiškos 100% medvilnės „vaflinio“ tipo audinio. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinių rankšluosčių komplektas „Dar daugiau daržovių“”

Spalva

Žalia, Geltona, Raudona, Marga

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!