Virtuvinis rankšluostis „Daržovės“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos

5,00 

Yra sandėlyje

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos....Skaityti plačiau

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos. Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui rankšluostėliu su daržovių raštais. Gal atsiminimais jie sugrąžins į močiutės daržą, o gal primins vaikams apie daržovių svarbą? Atraskite netikėtus derinius, šį rankšluostį komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, kuri kepa skaniausius blynus pasaulyje, draugei už vakarienę, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos. Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime

Išmatavimai

45*70 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško 20% lino ir 80% medvilnės audinio. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinis rankšluostis „Daržovės“”

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!