Keraminė dekoracija „Paprika“

Rankų darbo
Pagaminta Lietuvoje

11,00 

Yra sandėlyje

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši paprikos figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Tikima, kad paprika temperamento ir gyvenimo džiaugsmo simbolis. Namuose pritrūkote energijos ir gyvumo?...Skaityti plačiau

Įkvėpta gamtos, sukurta Lietuvos menininkų rankomis. Ši paprikos figūrėlė tokia tikroviška, kad sunku patikėti, jog ji netikra. Tikima, kad paprika temperamento ir gyvenimo džiaugsmo simbolis. Namuose pritrūkote energijos ir gyvumo? Parsineškite papriką! Smagi dovanėlė su palinkėjimu artimam žmogui arba sau.

Pritaikymas: Tvari, nereikalaujanti priežiūros dekoracija, linksmas akcentas. Pagyvins bet kokio stiliaus interjerą bei taps virtuvės ar valgomojo „vyšnia ant torto“, kad ir kur jį įtaisytumėte: knygų lentynoje, ant palangės ar ant valgomojo stalo. Atraskite netikėtus derinius, šią dekoraciją komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Išmatavimai

9 cm

Papildoma informacija

Nuo seno tikima, kad rankų darbo gaminiai pripildo namus geros energijos ir suteikia jiems ypatingos auros. Tegul tai įkvepia jus kurti unikalias namų istorijas! Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Keraminė dekoracija „Paprika“”

Spalva

Žalia, Geltona, Raudona

Success message!
Warning message!
Error message!