Pirkinių krepšys „Žirgai “

Naujiena
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

16,00 

Yra sandėlyje

Gal ieškote patogaus ir aplinkai draugiško sprendimo nešiojant pirkinius? Šis medvilninis pirkinių krepšys su žirgais, ne tik praktiškas, bet ir išsiskiria žaviu dizainu ir tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Toks medvilninis...Skaityti plačiau

Gal ieškote patogaus ir aplinkai draugiško sprendimo nešiojant pirkinius? Šis medvilninis pirkinių krepšys su žirgais, ne tik praktiškas, bet ir išsiskiria žaviu dizainu ir tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Toks medvilninis maišelis įneš žaismingumo,  bei suteiks individualumo bet kokio stiliaus deriniui.

Ar žinojote , kad  žirgų ar naminių arklių kailio spalva gali būti labai įvairi. Jai apibūdinti kiekviena tauta turi savo specialius žodžius. Lietuvoje populiariausi juodos ir rudos spalvos arkliai, vadinami juodžiais, bėriais ar sarčiais. Žirgų spalvos pavadinimams įtakos turi ne tik pagrindinė kailio spalva, tačiau ir karčių bei uodegos spalvos, įvairios dėmės.

Tai taip pat ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, žirgų mylėtojai ir jojikai,  sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”.

Turime

Išmatavimai

38×42 cm, rankenų ilgis 30 cm

Papildoma informacija

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Minkštas, pagamintas  iš medvilnės. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti rekomenduojam ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje, išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pirkinių krepšys „Žirgai “”

Spalva

Smėlinė, Ruda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!