Akcija!

Lininis pirkinių krepšys „Antys“

%
Rankų darbo
Top!
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 18,00 €.Current price is: 16,00 €.

Yra sandėlyje

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje....Skaityti plačiau

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Pritaikymas: Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”.

Antis laikoma giminystės, šeimos, motinystės simboliu. Jei tokių tvirtų partnerystės santykių linkite artimam žmogui, įteikite jam dovaną su antytės simboliu.Turime

Išmatavimai

44*38 cm, rankenų ilgis 60cm

Papildoma informacija

Minkštas, pagamintas  iš natūralaus 100% lino. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti lino audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Lininis pirkinių krepšys „Antys“”

Success message!
Warning message!
Error message!