Pirkinių krepšys „Ąžuolas”

Naujiena
Ribotas kiekis
Top!
Simbolinės dovanos

12,00 

Yra sandėlyje

Gal ieškote patogaus ir aplinkai draugiško sprendimo nešiojant pirkinius? Šis medvilninis pirkinių krepšys su giliukai ir ažuolo lapais ne tik praktiškas, bet ir išsiskiria žaviu dizainu ir tikrai atkreips aplinkinių...Skaityti plačiau

Gal ieškote patogaus ir aplinkai draugiško sprendimo nešiojant pirkinius? Šis medvilninis pirkinių krepšys su giliukai ir ažuolo lapais ne tik praktiškas, bet ir išsiskiria žaviu dizainu ir tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Toks medvilninis maišelis įneš žaismingumo,  bei suteiks individualumo bet kokio stiliaus deriniui. 

Ar ieškote išskirtinės ir aplinkai draugiškos dovanos? Tai praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”. 

 Turime

Išmatavimai

38×42 cm, rankenų ilgis 30 cm

Papildoma informacija

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Minkštas, pagamintas  iš medvilnės. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti rekomenduojam ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje, išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pirkinių krepšys „Ąžuolas””

Spalva

Smėlinė, Žalia, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!