Pirkinių krepšys „Žuvys“

Ribotas kiekis
Top!
Simbolinės dovanos

12,00 

Yra sandėlyje

Rinkitės tvarų gyvenimo būdą su daugkartiniu pirkinių krepšiu. Daugkartinis pirkinių krepšys su žuvimis  tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus,...Skaityti plačiau

Rinkitės tvarų gyvenimo būdą su daugkartiniu pirkinių krepšiu. Daugkartinis pirkinių krepšys su žuvimis  tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Medvilninis maišelis su žuvies atvaizdu  suteiks žaismingumo ir individualumo bet kokiam deriniui, o ypač pradžiugins žuvų mylėtojus ar prisiekusius žvejus.

Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”.

 Turime

Išmatavimai

38×42 cm

Papildoma informacija

Minkštas, pagamintas  medvilnės. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti  ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pirkinių krepšys „Žuvys“”

Spalva

Smėlinė, Mėlyna, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!