Pirkinių krepšys „Žuvys“

Top!
Tik Story by Nature

11,00 

Išparduota

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje....Skaityti plačiau

Daugkartinis pirkinių krepšys tiems, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savimi nešiotis “pusę namų”.

Šis žuvies atvaizdu dekoruotas medvilninis maišelis įneš žaismingumo, lengvai pritaps bei suteiks individualumo bet kokio stiliaus deriniui. Tačiau ypatingai jis pradžiugins žuvų mylėtoją ar prisiekusį žveją.Išparduota

Išmatavimai

38×42 cm

Papildoma informacija

Minkštas, pagamintas  iš natūralaus 100% lino. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti lino audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pirkinių krepšys „Žuvys“”

Spalva

Smėlinė, Mėlyna, Balta

Success message!
Warning message!
Error message!