Akcija!

Pirkinių krepšys „Citrinos“

%
Užsakoma prekė
Top!
Simbolinės dovanos

Original price was: 16,00 €.Current price is: 12,00 €.

Yra sandėlyje

Daugkartinis pirkinių krepšys su citrinos raštais tam, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas...Skaityti plačiau

Daugkartinis pirkinių krepšys su citrinos raštais tam, kam tvarumas ne mada o gyvenimo būdas. Pasiruošęs sutalpinti tiek numatytus, tiek neplanuotus pirkinius, knygas, vaikų žaislus, drabužius, žurnalus, ir visą kitą, kas paprastai neišsitenka rankinėje. Jis ne tik patogus bei talpus, bet ir prikaustantis žvilgsnį savo raštais.

Pritaikymas: Ilgaamžė bei praktiška dovana, kurią įvertins unikalių detalių medžiotojai, ekologijos ir tvarumo šalininkai, gamtos mylėtojai, sveikos gyvensenos propaguotojai, arba tiesiog tie, kas mėgsta su savim nešiotis “pusę namų”. Norite sau arba artimam žmogui palinkėti darnių santykių giminėj, tvirtos šeimos, ilgo ir sveiko gyvenimo? Dovanokite citriną! Jis sustiprins jūsų linkėjimus!

Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

44*38 cm, rankenų ilgis 60cm

Papildoma informacija

Pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Pirkinių krepšys „Citrinos“”

Spalva

Smėlinė, Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!