Virtuvinė pirštinė „Citrinos“

Užsakoma prekė
Rankų darbo

10,00 

Yra sandėlyje

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su citrinų raštais, kurios ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams! Atraskite netikėtus derinius, šias pirštines...Skaityti plačiau

Suteikite virtuvei dar daugiau jaukumo mažomis detalėmis. Pavyzdžiui virtuvinėmis pirštinėmis su citrinų raštais, kurios ne tik saugos jūsų rankas, bet ir įkvėps naujiems kulinariniams atradimams! Atraskite netikėtus derinius, šias pirštines komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!

Atraskite savo virtuvę iš naujo! Juk joje verda ne tik sriuba, bet ir kasdieninis šeimos gyvenimas: aptariami savaitgalio planai ar dalijamasi dienos įvykiais, čia gimsta įkvepiančios namų istorijos ir tradicijos.

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, be kurio neapsieis nei viena virtuvė. Dovana mamai, kuri svajoja apie kelionę į Italiją, padėka draugei už citrininį keksą, kaimynams įkurtuvių proga ar sau be ypatingos progos. Tiks bet kokio stiliaus virtuvėje, įkvėps bet kokio lygio virtuvės virtuozą.

Turime (galime užsakyti)

Išmatavimai

ilgis 28 cm

Papildoma informacija

Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Minkštas, gerai sugeria drėgmę, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Virtuvinė pirštinė „Citrinos“”

Spalva

Smėlinė, Geltona

Success message!
Warning message!
Error message!