Medinis padėklas “Žuvis”

Naujiena
Rankų darbo
Simbolinės dovanos

23,00 

Yra sandėlyje

Šis originalios žuvies formos dekoratyvinis padėklas gali būti naudojamas įvairiausiaisiais būdais : kaip medinė lėkštė, puikiai tinkanti tiek kasdieniniam naudojimui, tiek šventėms ar teminėms progoms. Puikiai tiks kaip stilinga puošmena...Skaityti plačiau

Šis originalios žuvies formos dekoratyvinis padėklas gali būti naudojamas įvairiausiaisiais būdais : kaip medinė lėkštė, puikiai tinkanti tiek kasdieniniam naudojimui, tiek šventėms ar teminėms progoms. Puikiai tiks kaip stilinga puošmena jūsų virtuvėje, sodyboje ar net kaip padėklas koridoriuje susidėti raktus, suberti monetas ir pan. . Viduryje esantis įdubimas leidžia patogiai sudėti įvairias dekoracijas, riešutus, saldainius ar vaisius.

Dekoratyvinės galimybės: Padėklą galite naudoti kaip medinę lėkštę, užpildytą sausomis dekoracijomis, pavyzdžiui, gėlėmis ar kriauklėmis. Jis taip pat puikiai tinka kaip dekoratyvinis dubuo mažiems lobiams laikyti, suteikiant interjerui originalumo ir žavesio.

Apsauga ir praktiškumas: Siekiant apsaugoti baldus ir padėklą, apatinėje pusėje pritvirtintos keturios juodos plastikinės apsaugos, kurios apsaugo paviršius nuo įbrėžimų.

 

Turime

Išmatavimai

30×3×12cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medinis padėklas “Žuvis””

Success message!
Warning message!
Error message!