Medinė statulėlė “Vandens paukštis”

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo

34,00 

Yra sandėlyje

Mažos interjero detalės suteiks Jūsų erdvei individualumo ir charakterio. Todėl jeigu ieškote kaip namuose sukurti jaukią ir gyvybingą nuotaiką, rinkitės paukščių motyvus. Be estetinio patrauklumo, jie dovanos dar ir simbolinę...Skaityti plačiau

Mažos interjero detalės suteiks Jūsų erdvei individualumo ir charakterio. Todėl jeigu ieškote kaip namuose sukurti jaukią ir gyvybingą nuotaiką, rinkitės paukščių motyvus. Be estetinio patrauklumo, jie dovanos dar ir simbolinę prasmę, nes nuo seno paukšteliai siejami su dvasingumu, laisve ir gyvenimo cikliškumu. Jie pabrėžia ryšį tarp dangaus ir žemės, laikomi tarpininkais tarp dvasinio ir žemiškojo pasaulio. Tai gali tapti gilią prasmę suteikiančia dovana žmogui, kuris neabejingas prasmingiems gyvenimo ženklams. Ši namų dekoracija ypač tiks minimalistinėje ar Skandinaviškoje dekoro stilistikoje, kur siekiama derinti paprastumą su natūraliais elementais.

 Skulptūrėlė išdrožta iš albicijos(akacijos) medžio, pasižymi išskirtiniu lengvumu. Paukščio kojos, dekoruotos plona viela, suteikia skulptūrai autentiškumo ir elegancijos, o medinis statulėlės pagrindasstabilumo.

Stovinčio paukščio aukštis yra 22 centimetrai.

Pritaikymas: Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą lentynoje, ant palangės arba kavos staliuko. Puikiai atrodo ir viena, tačiau poroje – įspūdingiau! Be įspūdingos išvaizdos, ji dar ir praktiška: gali pasitarnauti kaip knygų atrama.

Turime

Išmatavimai

Aukštis 22 cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medinė statulėlė “Vandens paukštis””

Dydis

22 cm

Spalva

Rusva, Ruda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!