Medinė žuvies statulėlė

Naujiena
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos

17,00 

Yra sandėlyje

Prisiminimai apie atostogas prie jūros, dabar gali apsigyventi ant jūsų lentynos ir kasdien priminti smagiausias gyvenimo akimirkas. Ši medinė žuvies statulėlė ne tik maloniai kutens vaizduotę, trauks akį, bet ir...Skaityti plačiau

Prisiminimai apie atostogas prie jūros, dabar gali apsigyventi ant jūsų lentynos ir kasdien priminti smagiausias gyvenimo akimirkas. Ši medinė žuvies statulėlė ne tik maloniai kutens vaizduotę, trauks akį, bet ir suteiks kambariui charakterio o asmeninei erdvei – individualumo. Subtilus baltos ir medžio spalvos dekoras ramina, o raižytos detalės ir žaisminga forma suteikia figūrėlei gyvumo, bei puikiai dera su įvairiais namų dekoro stiliais.

Pritaikymas: Ši įspūdinga statulėlė pagyvins Jūsų palangę ir harmoningai derės prie augalų vazonėliuose, lentynoje tarp knygų virs menišku akcentu, ant židinio krašto kurs paslaptingą atmosferą, vonioje taps asmeninių SPA procedūrų dekoracija, o vaiko kambary ant lentynos ar rašomo stalo – nuotykių ir atradimų įkvėpėja. Dovanokite šią universalią dekoraciją savo namams arba nudžiuginkite ja artimą žmogų.

Skulptūrėlė išdrožta iš albicijos(akacijos) medžio, pasižymi išskirtiniu lengvumu.

Žaisminga figūrėlė lengvai ras namuose savo jaukų kampą lentynoje, ant palangės arba kavos staliuko. Puikiai atrodo ir viena, tačiau poroje – įspūdingiau! Be įspūdingos išvaizdos, ji dar ir praktiška: gali pasitarnauti kaip knygų atrama.

Turime

Išmatavimai

17*8  cm

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medinė žuvies statulėlė”

Dydis

22 cm

Spalva

Rusva, Ruda, Pilka

Success message!
Warning message!
Error message!