Kūrybinis rinkinys vaikams “Nuspalvink ”

Rankų darbo
Top!
Tik Story by Nature
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

15,00 

Yra sandėlyje

Šie kūrybiniai spalvinimo rinkiniai nepalieka abejingų! Į kūrybą įsitraukia visa šeima: mamos ir tėčiai, berniukai ir mergaitės, net seneliai. Amžiaus cenzas labai platus: nuo 4 metukų, iki 100 ir daugiau....Skaityti plačiau

Šie kūrybiniai spalvinimo rinkiniai nepalieka abejingų! Į kūrybą įsitraukia visa šeima: mamos ir tėčiai, berniukai ir mergaitės, net seneliai. Amžiaus cenzas labai platus: nuo 4 metukų, iki 100 ir daugiau. Kitaip ir būti negali, nes ši pramoga magiška! Gali būti ir linksma, pilna veiksmo, arba atvirkščiai – raminanti ir reikalaujanti kruopštumo bei susitelkimo. Bet kokiu atveju, rezultatas bus džiuginantis, netikėtas ir labai individualus, nes vaizduotė čia „pasileidžia plaukus“. Rožinis sliekas, žalia bitė, o gal mėlyna žuvytė? Taip, šiame pasaulyje tai tikrai įmanoma, nes jį kurs tavo fantazija! Iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprasta? Tikrai ne! Ši veikla, be jokių abejonių, įtrauks kelioms dienom. Tėveliai, turbūt sutiks: tobuliausia veikla yra ta, kuri vaiką įtraukia ilgam!

Pritaikymas: Greičiausiai šis krepšelis taps mylimiausiu vaiko aksesuaru. Nenustebkite, jei jis su juo nenorės išsiskirti – juk pats jį sukūrė! 

Kūrybinį rinkinį sudaro : knygos krepšelis spalvinimui, floamasteriai tekstilei. 

Turime

Išmatavimai

20*25 cm

Papildoma informacija

Sudėtis : medvilnė 85 %, poliesteris 15%.

SVARBU! Kadangi gaminys iš audinio, spalvinant flomasterių dažai gali persigerti. Todėl rekomenduojame prieš pradedant spalvinti, tarp audinio sluoksnių dėti storesnio popieriaus lapą. Taip apsaugosite po spalvinamąja dalimi esantį kitą audinio sluoksnį.

Kaip prižiūrėti

Krepšio audinys dekoruotas gamtos motyvais, kuriuos vaikas galės nusispalvinti pats su specialiais flomasteriais. Nuspalvintą gaminį galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 40°C.

Success message!
Warning message!
Error message!