Rinkinys vaikams “Nuspalvink savo pagalvę”

Top!
Tik Story by Nature

26,00 

Yra sandėlyje

Šie kūrybiniai spalvinimo rinkiniai nepalieka abejingų! Į kūrybą įsitraukia visa šeima: mamos ir tėčiai, berniukai ir mergaitės, net seneliai. Amžiaus cenzas labai platus: nuo 4 metukų, iki 100 ir daugiau....Skaityti plačiau

Šie kūrybiniai spalvinimo rinkiniai nepalieka abejingų! Į kūrybą įsitraukia visa šeima: mamos ir tėčiai, berniukai ir mergaitės, net seneliai. Amžiaus cenzas labai platus: nuo 4 metukų, iki 100 ir daugiau. Kitaip ir būti negali, nes ši pramoga magiška!

Gali būti ir linksma, pilna veiksmo, arba atvirkščiai – raminanti ir reikalaujanti kruopštumo bei susitelkimo. Bet kokiu atveju, rezultatas bus džiuginantis, netikėtas ir labai individualus, nes vaizduotė čia „pasileidžia plaukus“. Rožinis sliekas, žalia bitė, o gal mėlyna žuvytė? Taip, šiame pasaulyje tai tikrai įmanoma, nes jį kurs tavo fantazija! Iš pirmo žvilgsnio atrodo labai paprasta? Tikrai ne! Ši veikla, be jokių abejonių, įtrauks kelioms dienom. Tėveliai, turbūt sutiks: tobuliausia veikla yra ta, kuri vaiką įtraukia ilgam!

Pritaikymas: Greičiausiai ši pagalvėlė taps mylimiausia vaiko kambario detale. Ir ne tik. Nenustebkite, jei jis su ja nenorės išsiskirti – juk pats ją sukūrė! Skirta prigulti, prisėsti ir kartu kurti netikėčiausias istorijas.


Kūrybinį rinkinį sudaro : pagalvės užvalkalas spalvinimui, floamasteriai tekstilei.

Papildoma informacija

Sudėtis : medvilnė 85 %, poliesteris 15%

SVARBU! Kadangi gaminys iš audinio, spalvinant flomasterių dažai gali persigerti. Todėl rekomenduojame prieš pradedant spalvinti, tarp audinio sluoksnių dėti storesnio popieriaus lapą. Taip apsaugosite po spalvinamąja dalimi esantį kitą audinio sluoksnį.

Kaip prižiūrėti

Pagalvės audinys dekoruotas gamtos motyvais, kuriuos vaikas galės nusispalvinti pats su specialiais flomasteriais. Nuspalvintą gaminį galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 40°C.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Rinkinys vaikams “Nuspalvink savo pagalvę””

Spalva

Balta

Dydis

40*65, 50*50

Success message!
Warning message!
Error message!