Knygos krepšelis “Antys”

Rankų darbo

7,00 

Yra sandėlyje

Antis laikoma giminystės, šeimos, motinystės simboliu. Jei tokių tvirtų partnerystės santykių linkite artimam žmogui, įteikite jam dovaną su antytės simboliu. Sukurtas mylintiems ir tausojantiems knygas. Kur beeitumėte, knyga visada kartu,...Skaityti plačiau

Antis laikoma giminystės, šeimos, motinystės simboliu. Jei tokių tvirtų partnerystės santykių linkite artimam žmogui, įteikite jam dovaną su antytės simboliu.

Sukurtas mylintiems ir tausojantiems knygas. Kur beeitumėte, knyga visada kartu, ji ištikimiausias palydovas ir trumpose išvykose ir ilgose kelionėse? O galbūt jūsų brangiam žmogui labiausiai džiuginanti dovana yra knyga? Padovanokite šįkart jo ar savo knygai jaukius namus: krepšelį knygai!

Pritaikymas: Nors šis krepšelis buvo sukurtas galvojant apie knygas, tam kad jas saugoti ir tausoti, jo pritaikymas kur kas platesnis: puikiausiai tiks kosmetikai, higienos priemonėms, dokumentams, ar įvairioms smulkmenoms susidėti. Jis taps nepamainomu pagalbininku palaikant tvarką rankinėje ar stalčiuje! Šį aksesuarą įvertins tvarumo šalininkai, originalių detalių medžiotojai, užkietėję tvarkos fanatai, o linksmas dizainas ir mažas dydis pradžiugins ir vaikus!

Turime

Išmatavimai

20*25 cm

Kaip prižiūrėti

Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu. Rekomenduojama skalbti išvertus išvirkščia puse, taip apsaugosite spalvas bei raštus.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Knygos krepšelis “Antys””

Spalva

Mėlyna, Pilka

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!