Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Dramblys“

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature

47,00 

Yra sandėlyje

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net dramblys? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš...Skaityti plačiau

Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net dramblys? Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui.

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Linkite namams taikos, laimės, meilės, išminties, ilgaamžiškumo? Dovanokite dramblį! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

44 x 47 cm

Papildoma informacija

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Pasiūta derinant tvido, vilnos, lino ar gobeleno audinių atraižas. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Dramblys“”

Success message!
Warning message!
Error message!