Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Meška“ dryžuotame fone

Ribotas kiekis
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

45,00 

Yra sandėlyje

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net meška? Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško,...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal net meška?

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Miško šeimininkė meška, jėgos ir galios simbolis. Namus, kuriuose įsikurs ji gins ir saugos. Linkite saugumo ir ramybės namams? Dovanokite Mešką! Daugiau patarimų, kaip paprastai šių detalių pagalba namams suteikti naujos gyvybės.

Turime

Išmatavimai

45*45 cm

Papildoma informacija

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Pasiūta derinant tvido, vilnos, lino ar gobeleno audinių atraižas. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Kaip prižiūrėti

Rekomenduojama valyti sausu cheminiu valymu.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Meška“ dryžuotame fone”

Spalva

Smėlinė, Mėlyna, Ruda, Juoda

Success message!
Warning message!
Error message!