Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Vilkas“

Rankų darbo

46,00 

Išparduota

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai būtų vilkas? Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin...Skaityti plačiau

Suteikite žaismingumo savo namams atverdami duris gyvūnų pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos gali jaukiai įsitaisyti mylimas gyvūnas, gal tai būtų vilkas?

Sukurta ir pasiūta Lietuvos dizainerių, iš itin kokybiško, menančio senas tradicijas, belgiško gobeleno atraižų. Ši dekoro detalė vienetinė ir nesikartojanti, galbūt ji skirta būtent Jums?

Pritaikymas: Originali bei ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gyvūnų mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek vaiko kambariui. Vilkas drąsos, stiprybės, ištvermės ir proto simbolis. Pažįstate tokį žmogų? Padovanokite jam į draugiją Vilką!

Išparduota

Išmatavimai

45*50 cm

Papildoma informacija

Pagalvėlė turi paslėptą užtrauktuką, apsiūta derančia dekoratyvine juostele. Pasiūta derinant tvido, vilnos, lino ar gobeleno audinių atraižas. Prekėms galima /- 3 cm ilgio ir pločio paklaida, kuri gali susidaryti dėl konkrečios medžiagos savybių. Parduodamos be užpildo.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinės pagalvėlės užvalkalas „Vilkas“”

Spalva

Juoda, Pilka

Jums taip pat gali patikti…

Success message!
Warning message!
Error message!