Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Sukulentas“

Rankų darbo

30,00 

Išparduota

Suteikite dar daugiau gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali nevysti gėlės? Ši pagalvėlė atrastų vietos gėlių mylėtojo, ant kurio...Skaityti plačiau

Suteikite dar daugiau gamtos dvelksmo savo namams, atverdami duris gėlių pasauliui. Ar tikite, kad ant jūsų lovos ar sofos gali nevysti gėlės? Ši pagalvėlė atrastų vietos gėlių mylėtojo, ant kurio palangių jau nebeliko vietos, namuose. Arba atvirkščiai: paguostų augalų „žudiką“, kuris gėles myli, bet pritrūksta laiko ar žinių jas puoselėti. Ar žinote, kad sukulentai simbolizuoja ilgalaikę ir nesenstančią meilę, nes tai atkaklūs bei ištvermingi augalai, žavintys savo formomis ir ramiomis spalvomis. O svarbiausia, kad šis sukulentas akis džiugins kaip gyvas, tačiau nereikalaus jokio dėmesio priežiūrai!

Pritaikymas: Ilgaamžė dovana, kuri jaukiai įsikurs gamtos ir gėlių mylėtojo, unikalių detalių medžiotojo ar tvarumo šalininko namuose. Tiks tiek svetainei, tiek miegamajam, tiek vaiko kambariui. Nesibaidote originalių idėjų? Paverskite pagalvėlę žaismingu dekoro elementu ne tik namų, bet ir verslo ar parduotuvės interjere.

Išparduota

Išmatavimai

41×41 cm

Papildoma informacija

Sukurta ir pasiūta Lietuvoje, iš kokybiško poliesterio audinio. Su užpildu, be užtrauktuko.

Kaip prižiūrėti

Galima skalbti skalbimo mašinoje, švelniu režimu, 30 C temperatūroje. Nebalinti. Nedžiovinti džiovyklėje.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Dekoratyvinė 3D pagalvėlė „Sukulentas“”

Success message!
Warning message!
Error message!