Džiaugsmingas Kalėdų laukimo metas

Skaitymo trukmė: 2 min.

Turbūt sutiksite, kad vaikystėje jos pačios jaukiausios. Tas jaudulys ir nekantrus laukimas, kai Kalėdos būdavo lyg laikotarpis iš magiškos pasakos. Kartais man atrodo, kad Kalėdos atsirado tam, kad suaugę darkart galėtų patirti nerūpestingą vaikystę su visa pasakiška magija. Nepamirškite to ir nepasimeskite šventinių rūpesčių sukury, štai keli patarimai,, kad Kalėdos išties būtų kaip iš vaikystės.

Adventas – laukimo metas

Laukite Šv Kalėdų šviesiai, šiltai ir jaukiai. Skirkite laiko su šeima prisėsti prie stalo, uždegti žvakutę, aptarti dienos įvykius, pasikalbėti, tiesiog pabūti kartu. Skirkite artimiesiems ką turite brangiausio: savo dėmesį ir laiką. Ar pamenat, koks vaikystėje būdavo svarbus artimųjų dėmesys? Susigrąžinkite tą jausmą į savo namus.

Kalėdinė eglutė

Nors ji svarbiausia Kalėdų dekoracija, vargu ar būtų sulaukusi šių dienų, jei nebūtų puošiama dėl vaikų. Tačiau jei Jūsų namuose visi vaikai seniai suaugę, net jei gyvenate vienas, eglutė bus puiki priežastis širdyje vėl pasijusti vaiku. Susikurkite savo svajonių eglutę ir paverskite ją šventiniu namų centru. Mėgaukitės kiekvienu kabinamu žaisliuku, kaip tai darydavote vaikystėje! Derinkite  prieš tai įsigytus eglutės žaislus su naujais ir tegul kasmet eglutės puošimas tampa maža švente su savomis tradicijomis.

Kalėdinės dovanos

Atsimenat: Kalėdos skirtos džiaugsmui. Pasirūpinkite dovanomis iš anksto. Be streso ir skubėjimo. Besimėgaujant rinkimo jauduliu, atsižvelgiant į artimųjų pomėgius, norus, gal net svajones. Juk kada, jei ne dabar? Nelaukite dovanų pakavimui paskutinės nakties: darykite tai kūrybingai ir išradingai. Na, o jei pritrūkstat fantazijos – rinkitės įspūdingą pakavimo popierių. Taip, dovanas išpakuos labai greitai, tačiau įspūdis liks ilgam, gal net visam gyvenimui!

Interjero detalės

Turbūt kiekvienas saugome širdy prisiminimą močiutės ypatingos staltiesės ar įspūdingų mamos lėkščių, kurias prieš šventes šios traukdavo iš savo „slėptuvių“.

Rankų darbo interjero detalės, tekstilė stalo serviravimui ir kitos dėmesį traukiančios kalėdinės dekoracijos sukurs ypatingą šventinę atmosferą ne tik jūsų aplinkoje, bet ir artimųjų širdyse. Juk detalės kuria švenčių ir namų jaukumą! O jaukūs atsiminimai yra tas „bagažas“ kurį kiekvienas mūsų norėtų neštis per visą gyvenimą...

kalediniai eglutes zaisliukai


ranku darbo zvakesKiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!