Akcija!

Kūrybinis medinių eglutės žaisliukų rinkinys

%
Rankų darbo
Tik Story by Nature
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 30,00 €.Current price is: 25,00 €.

Yra sandėlyje

Šis medinių žaisliukų rinkinys,  tai galimybė kiekvienam pasinerkti į kūrybingą pasaulį. Žaisliukai puikiai tinka tiek smalsiems vaikams, tiek suaugusiems. Rinkinys pralinksmins ir įtrauks kolektyvą į ofiso puošybą,  šeimos narius, draugų...Skaityti plačiau

Šis medinių žaisliukų rinkinys,  tai galimybė kiekvienam pasinerkti į kūrybingą pasaulį. Žaisliukai puikiai tinka tiek smalsiems vaikams, tiek suaugusiems. Rinkinys pralinksmins ir įtrauks kolektyvą į ofiso puošybą,  šeimos narius, draugų kompaniją, vaikų būrį ar tiesiog rankdarbių mėgėją į kūrybinį procesą. Kiekvienas gali pasirinkti, kaip dekoruoti medinius žaisliukus o gal net  priešingai – palikti juos natūralius.

Pritaikymas: 

Brangiausias dalykas, kurį galime padovanoti kitiems, tai mūsų dėmesys ir laikas kartu. Pradžiuginkite šeimą ar draugus kūrybiniu medinių eglutės žaisliukų rinkiniu, iš kurio kiekvienas galės išsirinkti mėgstamiausią ir išgražinti pagal savo fantaziją: dažyti, klijuoti blizgučiais ar dekoruoti prie interjero derančiom spalvom bei motyvais. 

Galima dovanoti su palinkėjimu dekoruoti pačiam,  įteikti jau pagražintus, ar palikti natūralius. Komplektą sudaro 6 mediniai žaisliukai : 4 etno burbulai su raštais (8 cm) , 2 skirtingo dydžio medinės snaigės (balta ir medžio spalvos), 1 medinis kedro kankorėžis (8 cm). 

Galbūt šis rinkinys praplės jūsų esamų eglutės žaisliukų kolekciją, o gal taps nauja istorija su šiltais prisiminimasi, o gal net šeimos tradicija kiekvienais metais patiems  pasigaminti eglutės žasliuką…

 

Turime

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Kūrybinis medinių eglutės žaisliukų rinkinys”

Success message!
Warning message!
Error message!