Dovanų rinkinys „Voverytė ir grybai”

Rankų darbo
Tik Story by Nature

Original price was: 18,00 €.Current price is: 16,00 €.

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti!  Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį,...Skaityti plačiau

Jei dovanos komplektavimui pristigote fantazijos ar laiko, arba pasiklydote gausoje, galiu Jums padėti! 

Atraskite pasiūlymus, kuriuose dovanos detalės sudėliotos pagal temas, sezonus, suderintos spalvomis ir faktūromis. Belieka išsirinkti patinkantį derinį, kuris suteiks jūsų dovanai išskirtinumo ir asmeniškumo.

Auksinių grybų dekoracijos 2 vnt

Tiesa viena, kad ši gamtos dovana abejingų nepalieka. Jei ne skoniu ar rinkimo pramoga, tada savo grožiu tai jau tikrai! Sutikite: nei viena rudens pasaka neapsieis be rudens simbolių grybukų. Tai patvirtina ir mūsų pirkėjai, nes dekoracijos su grybukais išgraibstomas akimirksniu. Ir net nesvarbu koks sezonas už lango. Nes nėra netinkamo meto, kada jie negalėtų puošti namų! Belieka išsirinkti savąjį, o gal susikomplektuoti unikalią kolekciją?

Šios dekoracijos per daug įspūdingos, kad pasidžiaugt jomis tik Kalėdiniu laikotarpiu. Ar galite įsivaizduoti, kaip šie grybukai stulbinančiai gali atrodyti rudeninėse kompozicijose? O vėliau saugiai persikelti ant Kalėdinės eglutės šakų.

Neribokite savo fantazijos, tegul Jūsų namai tampa vieta, kur gimsta gražiausios šeimos istorijos ir tradicijos!Original price was: 10,00 €.Current price is: 9,00 €.

Turime

Spalva

Aukso

Plačiau apie prekę

Pakabinama eglutės dekoracija „Voverytė“

Kurkite namuose, sodyboje, ar ofise  savo miško pasaką su šiuo nuotaikingu Kalėdiniu žaisliuku - pūstauodege voveryte. Juk nėra gražesnių formų ir spalvų, įspūdingesnių akcentų, nei tie, kuriuos sukuria gamta. Kad ir voverytė, kurią sutikti gyvai didelis džiaugsmas ir vaikui, ir suaugusiam. Ši, įsikūrusi jūsų namuose, tikrai jausis puikiai ir džiugins aplinkinius!

Pritaikymas: Jauki, nostalgiška dekoracija, kuri tiks bet kokio stiliaus interjere, ypač namams, kuriuose yra vaikų. Harmoningai derės prie gamtinių elementų, eglišakių, rudeninėse ir žiemos kompozicijose, bei puokštėse. Puikiai jausis įsitaisiusi ir ant pamerktos medžio šakos, ir ant Kalėdinės eglutės.

Atraskite netikėtus derinius, šį žaisliuką komponuodami su kitais Story by Nature aksesuarais!Original price was: 8,00 €.Current price is: 7,00 €.

Neturime

Nepakankamas kiekis

Spalva

Aukso, Ruda

Auksinių grybų dekoracijos 2 vnt

Spalva

Aukso

Pakabinama eglutės dekoracija „Voverytė“

Spalva

Ruda

Success message!
Warning message!
Error message!