Akcija!

Medžiaginės servetėlės „Eglutės“ (2 vnt.)

%
Ribotas kiekis
Rankų darbo
Simbolinės dovanos
Pagaminta Lietuvoje

Original price was: 10,00 €.Current price is: 8,50 €.

Yra sandėlyje

Atraskite serviravimo estetika su šiomis stilingomis servetėlėmis, dekoruotomis eglučių printais. Medžiaginės servetėlės jūsų serviravimą kilstels į aukštesnį lygį, nesvarbu, ar tai bus šventinis stalas, ar kasdieniniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė....Skaityti plačiau

Atraskite serviravimo estetika su šiomis stilingomis servetėlėmis, dekoruotomis eglučių printais. Medžiaginės servetėlės jūsų serviravimą kilstels į aukštesnį lygį, nesvarbu, ar tai bus šventinis stalas, ar kasdieniniai pusryčiai, pietūs ar vakarienė. Netaupykite gerų emocijų ypatingom progom, džiuginkite save ir artimuosius jomis kasdien. Kurkite šeimos tradicijas, gimstančias mažose detalėse!

Pritaikymas: Tvarus ir praktiškas aksesuaras, virtuvei, valgomajam ar išvykoms gamtoje. Puikiai derės su kitais Story by Nature dekoro elementais, natūralių gamtos medžiagų dekoracijomis, šalia advento vainikų, ar siekiant namuose sukurti jaukią miško pasakos atmosferą. Dovana artimam žmogui bet kokia proga, ar sau be ypatingos progos. 

Papildoma informacija: Natūralaus lino tekstūrą bei spalvą primenantis pluoštas, pagamintas iš medvilnės su poliesteriu. Tokios sudėties gaminys lengvas prižiūrėti, pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Kokybiškas audinys, mėgsta būti naudojamas ir nebijo būti dažnai skalbiamas. Šio aksesuaro kiekis ribotas.

Kaip prižiūrėti gaminį: Skalbti spalvotus medvilnės audinius galima ne aukštesnėje nei 30°C temperatūroje su spalvotiems audiniams skirtu skalbikliu.

 

Turime

Išmatavimai

44*44 cm.

Atsiliepimai

Būkite pirmas aprašęs “Medžiaginės servetėlės „Eglutės“ (2 vnt.)”

Spalva

Smėlinė, Žalia

Success message!
Warning message!
Error message!