Balkonas arba terasa, tai namų vasaros rojaus kampelis

Skaitymo trukmė: 3 min.

Pasidžiaugti balkono ar terasos malonumais, vasaros laukimą padaro dar saldesniu, kas tokį kampelį turi, tikrai tą jausmą žino.

Tai ne tik smagiausios šeimos akimirkos pasimėgauti geru oru geriant rytinę kavą, pietaujant su šeima, stebint dūkstančius vaikus ar vakarojant su draugais. Bet ir namų erdvės praplėtimas. Todėl tiems kam svarbi jauki namų atmosfera, žinoma, norisi tą jausmą atsinešti ir į terasą ar balkoną.. Štai keli patarimai, kaip praktiškais aksesuarais suteikti savo terasai daugiau patogumo, jaukumo, nuotaikos, bei individualumo. Šie aksesuarai puikiai tiks ir dovanoti draugams, artimiesiems ar kaimynams, nes kai dovana ne tik traukia akį, bet yra dar ir praktiška, tikrai neliks neįvertinta!

Žvakidės

Jaukių ir ilgų vakarų palydovės. Ne tik suteiks vakarui intymumo ir magiškos atmosferos, stalo serviravimą kilstelės į aukštesnį lygį, bet ir dailiai paslėps žvakes skirtas atbaidyti uodus. Kodėl tai kas praktiška, negali būti dar ir gražu?

Ar matėte mūsų ryškiąsias žvakides? Gal jos įkvėps Jus sukurti ryškų boho stiliaus terasos dekorą, derinant kartu ryškias, margas ar gėlėtas pagalvėles, stiklo vazas ir daug ryškių gėlių? Tai tikrų tikriausia vasaros fiesta, kurios nusipelnėte kantriai lauke ištisus metus!

Pagalvėlės

Be jokios abejonės- terasa ar balkonas sukurta poilsiui. Pagrindiniai šios zonos baldai skirti prisėsti ar prigulti, todėl pagalvėlės čia groja tikrai ne paskutiniu smuiku.

Be savo praktinės funkcijos būti patogumo asistentėm, jos dar gali ir tapti pagrindiniu akcentu, kuris pamalonins akis. Raštuotos vasaros kolekcijos pagalvėlės, rodos yra sukurtos ratano baldams. Tik pora pagalvėlių ir štai: vaizdas pasikeitė neatpažįstamai.

ryškus pagalvės užvalkalas su gėlėmis

Vazos

Kaip negali būti vasara be gėlių, taip negali gėlės be vazų.

Story by Nature vazos atrinktos tokios, kad neužgožtų, o pabrėžtų augalų grožį. Nuo elegantiškų stiklinių vazų, iki masyvių ir orginalių keramikos. Atraskite labiausiai tinkančia jūsų terasos stiliui ir pažadinkite savyje vidinį floristą! 

Eksperimentuokite su lauko ar sodo gėlėm, bei miško augalais. Tegul nuo ankstyvo pavasario iki pat rudens jūsų kurtos puokštės taps nuolat besikeičiančia terasos ar balkono puošmena, kuri džiugins namiškių ir svečių akis bei širdis!

vazos, geliu vaza, dekoras, moderni vaza, didele vaza

Virtuvės tekstilė

Na, jei jau Jūsų virtuvė vasarą kraustosi į lauką, tai žinoma: ir visi aksesuarai iš paskos. Net ir stovint prie griliaus ar serviruojant stalą lauke, tegul tai būna maža šventė: prijuostės, rankšluosčiai, pirštinės, puodkėles, net stalo padėkliukai, derantys tarpusavyje, yra nedidelė, bet svarbi detalė, prisidedanti prie bendros nuotaikos ir estetikos. Juk senai atrasta tiesa: kai gražiau, tada ir skaniau…

Visos Story by Nature interjero detalės saugo savyje gamtos paslaptis, todėl lauke ar gamtos apsupty, jos atsiskleidžia visame savo gražume. Dovanokite sau po mažą šventę kasdien. Kurkite, džiaukitės ir džiuginkite, kaupkite šiltas akimirkas, kurios šildys ilgais rudens vakarais.


Kiti straipsniai

Success message!
Warning message!
Error message!